Fressi Tampere - Henkilökunta |

Fressi Tampere – Henkilökunta


 

Fressin henkilökunta on Sinua varten

Alta löydät Fressi Tampereen väen yhteystiedot.
Meihin voit ottaa yhteyttä asiassa kuin asiassa – autamme mielellämme!

ei kuvaa

Fressi Tampere

vastaanotto044-9060761tampere@fressi.fi

Kirsti Kandell

Asiakaspalveluvastaava044-3500573kirsti.kandell@fressi.fi
Kirsti vastaa Fressi Ylöjärven asiakaspalvelusta ja laskutuksesta.

Laura Kiiski

Ryhmäliikuntavastaava044-5262705laura.kiiski@fressi.fi
Laura vastaa Fressi Tampereen ryhmäliikuntatarjonnasta.

Timo Niemi

Fressi Trainer vastaava TRE / Fressi Trainer SYKETimo.Niemi@fressi.fi
Fressi Trainer esittely

Juho Karhula

Fressi Fysioterapeutti / Fressi Trainerjuho.karhula@fressi.fi
Fressi Trainer esittely

Laura Arajärvi

Asiakasneuvoja050-575 8446laura.arajarvi@fressi.fi

Liisa Takalo

Fressi Fysioterapeutti / Fressi Trainerliisa.takalo@fressi.fi
Fressi Trainer esittely

Martti Eriksson

Myyntivastaava050 597 0400martti.eriksson@fressi.fi
Martti toimii Fressi Sykkeellä ja Tampereella myyntivastaavana.

Arttu Tehiranta

Keskusvastaavaarttu.tehiranta@fressi.fi
Terve, Olen Arttu Tehiranta ja vastaan tällä hetkellä Pirkanmaan alueen toimipisteiden liiketoiminnallisesta kokonaisuudesta. Tähän kokonaisuuteen liittyy vahvasti niin kanta-asiakkaidemme, kuin työntekijöidemmekin tyytyväisyys. Haluammekin kuulla palautteesi jotta voidaan kehittyä yhdessä eteenpäin. Palauteet voi kätevästi antaa suoraan asiakaspalveluumme, tai kirjoittaa palautelomakkeeseen tänne http://www.fressi.fi/palaute/