Fressi Tampere - Henkilökunta |

Fressi Tampere – Henkilökunta


 

Fressin henkilökunta on Sinua varten

Alta löydät Fressi Tampereen väen yhteystiedot.
Meihin voit ottaa yhteyttä asiassa kuin asiassa – autamme mielellämme!

ei kuvaa

Fressi Tampere

vastaanotto044-9060761tampere@fressi.fi

Pauli Roininen

Fressi HierojaHaluatko rentouttaa treenin tai arjen rasittamat lihakset? Hieronta on hyvä lisä jokaiselle kuntoilijalle – se toimii tärkeänä osana jokaisen ihmisen lihashuoltoa ja ehkäisee mm. rasitusvammoja sekä rentouttaa jännittyneitä lihaksia.
Nyt hieronta-aikoja saatavilla myös lauantaisin ja sunnuntaisin!
Varaa oma aikasi jo tänään! Vastaanotosta, numerosta 044-906 0761 tai osoitteesta www.fressi.fi/palvelut/hieronta/

Kirsti Kandell

Asiakaspalveluvastaava044-3500573kirsti.kandell@fressi.fi
Kirsti vastaa Fressi Ylöjärven asiakaspalvelusta ja laskutuksesta.

Laura Kiiski

Ryhmäliikuntavastaava044-5262705laura.kiiski@fressi.fi
Laura vastaa Fressi Tampereen ryhmäliikuntatarjonnasta.

Niklas Tammi

Myyntivastaava050 441 5480niklas.tammi@fressi.fi
Niklas vastaa Fressi Tampereen uusasiakashankinnasta.

Timo Niemi

Fressi Trainer vastaava TRE / Fressi Trainer SYKETimo.Niemi@fressi.fi

Tuukka Heikkinen

Asiakasneuvoja0400 531 037tuukka.heikkinen@fressi.fi

Arttu Tehiranta

Keskusvastaavaarttu.tehiranta@fressi.fi
Terve, Olen Arttu Tehiranta ja vastaan tällä hetkellä Pirkanmaan alueen toimipisteiden liiketoiminnallisesta kokonaisuudesta. Tähän kokonaisuuteen liittyy vahvasti niin kanta-asiakkaidemme, kuin työntekijöidemmekin tyytyväisyys. Haluammekin kuulla palautteesi jotta voidaan kehittyä yhdessä eteenpäin. Palauteet voi kätevästi antaa suoraan asiakaspalveluumme, tai kirjoittaa palautelomakkeeseen tänne http://www.fressi.fi/palaute/