Fressi Syke - Henkilökunta |

Fressi Syke – Henkilökunta


 
ei kuvaa

Fressi Syke

Vastaanotto03-234 2000syke@fressi.fi

Pilvi Mikko

Asiakaspalveluvastaava050 462 8800pilvi.mikko@fressi.fi

Tuija Anttila

Fressi Trainervastaava, ryhmäliikuntaohjaaja03 234 2000tuija.anttila@fressi.fi

Sanna Harolin

Ryhmäliikuntavastaava, Fressi Trainer050 4499510sanna.harolin@fressi.fi

Timo Niemi

Fressi Trainer vastaava TRE / Fressi Trainer SYKETimo.Niemi@fressi.fi

Virpi Oksanen

Asiakasneuvoja050 325 0551virpi.oksanen@fressi.fi

Laura Arajärvi

Asiakasneuvoja050-575 8446laura.arajarvi@fressi.fi

Martti Eriksson

Myyntivastaava050 597 0400martti.eriksson@fressi.fi
Martti toimii Fressi Sykkeellä ja Tampereella myyntivastaavana.

Arttu Tehiranta

Keskusvastaavaarttu.tehiranta@fressi.fi
Terve, Olen Arttu Tehiranta ja vastaan tällä hetkellä Pirkanmaan alueen toimipisteiden liiketoiminnallisesta kokonaisuudesta. Tähän kokonaisuuteen liittyy vahvasti niin kanta-asiakkaidemme, kuin työntekijöidemmekin tyytyväisyys. Haluammekin kuulla palautteesi jotta voidaan kehittyä yhdessä eteenpäin. Palauteet voi kätevästi antaa suoraan asiakaspalveluumme, tai kirjoittaa palautelomakkeeseen tänne http://www.fressi.fi/palaute/