Fressi Syke - Henkilökunta |

Fressi Syke – Henkilökunta


 
ei kuvaa

Fressi Syke

Vastaanotto010 850 9008syke@fressi.fi

Pilvi Mikko

Asiakaspalveluvastaava050 462 8800pilvi.mikko@fressi.fi

Tuija Anttila

Fressi Trainervastaava, ryhmäliikuntaohjaaja03 234 2000tuija.anttila@fressi.fi
Fressi Trainer esittely

Sanna Harolin

Ryhmäliikuntavastaava, Fressi Trainer050 4499510sanna.harolin@fressi.fi
Fressi Trainer esittely

Timo Niemi

Fressi Trainer vastaava TRE / Fressi Trainer SYKETimo.Niemi@fressi.fi
Fressi Trainer esittely

Martti Eriksson

Myyntivastaava050 597 0400martti.eriksson@fressi.fi
Martti toimii Fressi Sykkeellä ja Tampereella myyntivastaavana.

Laura Arajärvi

Asiakasneuvoja050-575 8446laura.arajarvi@fressi.fi

Emilia Gerovoi

Asiakasneuvoja050 569 1680emilia.gerovoi@fressi.fi

Silja Kiilerich

Asiakasneuvoja050 322 7587silja.kiilerich@fressi.fi

Sami Pelkola

Fressi Fysioterapeutti / Fressi Trainersami.pelkola@fressi.fi
Fressi Trainer esittely

Anni Kuusisto

Naprapaatti / HierojaNaprapaattina hoidan tuki- ja liikuntaelimistön sairauksia ja kiputiloja manuaalisen terapian sekä harjoitusterapian keinoin. Esimerkkinä lihas- ja nivelkivut, niska-hartiaseudun kivut, selkäkipu, päänsärky, raajojen puutumiset ja hermopinteet. Hoitotoimenpiteet ja kuntoutusohjelmat laadin yksilöllisesti asiakkaan tarpeiden mukaan. Kiinnostukseeni tuki- ja liikuntaelinvaivojen kuntoutuksesta on vaikuttanut muun muassa 10-vuoden kilpaurheilutaustastani yleisurheilun parissa.

Erityisosaaminen: Tuki- ja liikuntaelinsairauksien ja kiputilojen tutkiminen, hoito ja ennaltaehkäisy.

Varaa aika suoraan vastaanotosta tai alla olevasta linkistä:
VARAA AIKA

Arttu Tehiranta

Keskusvastaavaarttu.tehiranta@fressi.fi
Terve, Olen Arttu Tehiranta ja vastaan tällä hetkellä Pirkanmaan alueen toimipisteiden liiketoiminnallisesta kokonaisuudesta. Tähän kokonaisuuteen liittyy vahvasti niin kanta-asiakkaidemme, kuin työntekijöidemmekin tyytyväisyys. Haluammekin kuulla palautteesi jotta voidaan kehittyä yhdessä eteenpäin. Palauteet voi kätevästi antaa suoraan asiakaspalveluumme, tai kirjoittaa palautelomakkeeseen tänne http://www.fressi.fi/palaute/