Fressi Myyrmäki - Henkilökunta |

Fressi Myyrmäki – Henkilökunta


 

Charlotta Yrjölä

Keskusvastaava sekä ryhmäliikuntavastaava & asiakaspalveluvastaava050 329 8260charlotta.yrjola@fressi.fi
Hei, olen Charlotta Yrjölä Fressi Myyrmäen ryhmäliikuntavastaa.   Vuosien aikana olen ehtinyt energisoida ihmisiä yritysliikuntapuolella vuodesta 2002 ja vuonna 2007 alotin ryhmäliikuntavastaavan työt Fressi Espoonlahdessa. Ammatiltani olen liikunnanohjaaja.    

Janni Tuomisto

Aluepäällikkö
Fressi Trainer, Fysioterapia ja Hieronta -palvelut
050 463 6221janni.tuomisto@fressi.fi

Tervehdys! Olen Janni Tuomisto Fressi Trainer, Fysioterapia ja Hieronta -palveluiden aluepäällikkö. Vastuu keskuksiani ovat Fressi Myyrmäki ja Espoonlahti. Olen ollut Fressiläinen jo vuodesta 2011 saakka ja olen ehtinyt työskennellä ryhmäliikunnan, asiakaspalvelun, sekä Fressi Trainer ja Fysioterapia -palveluiden parissa. Tavoitteenamme Fressillä on luoda kattava ja laadukas palvelu -kokonaisuus, joka pystyy vastaamaan sinunkin tarpeisiisi. Palautteesi on meille tärkeä, joten olethan rohkeasti yhteydessä!

Iloa ja aurinkoa päivääsi toivoen, Janni

Patrik Sariola

Myyntivastaava050 461 5189patrik.sariola@fressi.fi
ei kuvaa

Karri Aalto

Asiakasneuvoja050 329 7706karri.aalto@fressi.fi
ei kuvaa

Elina Hoivala

Asiakaspalvelija
ei kuvaa

Ilona Sundvik

Lasten Fressi & Asiakaspalvelu

Vilma Nieminen

Fysioterapeutti, Fressi Trainer // TASO 1vilma.nieminen@fressi.fi
Fressi Trainer esittely

Minna Jonninen

Fysioterapeutti, Fressi Trainer // TASO 2minna.jonninen@fressi.fi
Fressi Trainer esittely

Johannes Tarkiainen

Fysioterapeutti, Fressi Trainer // TASO 2johannes.tarkiainen@fressi.fi
Fressi Trainer esittely

Jenna Jäntti

Fysioterapeutti, Fressi Trainer // TASO 2jenna.jantti@fressi.fi
Fressi Trainer esittely

Kalle Lehtinen

Urheiluhieroja, Fressi Trainer // Taso 1kalle.lehtinen@fressi.fi
Fressi Trainer esittely

Minna Marjamäki

Fressi Trainer // TASO 1minna.marjamaki@fressi.fi
Fressi Trainer esittely

Aidan Fitzgerald

Fressi Trainer // TASO 1aidan.fitzgerald@fressi.fi
Fressi Trainer esittely