Fressi Iso Omena - Henkilökunta |

Fressi Iso Omena – Henkilökunta


 
ei kuvaa

Fressi Iso Omena

Asiakaspalvelu010 850 9016iso-omena@fressi.fi

Lari Pakkanen

Keskusvastaavalari.pakkanen@fressi.fi
Tervehdys! Olen Lari Pakkanen ja toimin Fressillä keskusvastaavan roolissa. Aloitin työskentelyn tässä tehtävässä syksyllä 2013 Fressi Kampin keskuksessa. Vastaan tällä hetkellä jo useamman keskuksen liiketoiminnasta kokonaisuutena. Tähän kokonaisuuteen liittyy vahvasti niin kanta-asiakkaidemme, kuin työntekijöidemmekin tyytyväisyys. Haluammekin kuulla palautteesi ja sen kätevästi voitkin meille antaa asiakaspalveluumme, tai kirjoittaa palautelomakkeeseen tänne http://www.fressi.fi/palaute/   Fressillä nähdään!      
Tiia Friman

Tiia Friman

Myyntivastaava044 9060 762tiia.friman@fressi.fi

Anne Helakare

Asiakaspalveluvastaava050 374 9323anne.helakare@fressi.fi

Joni Ngo

Asiakasneuvoja050 303 1671joni.ngo@fressi.fi

Wai Man

Fressi Trainer vastaava // TASO 2wai.man@fressi.fi
Fressi Trainer esittely

Mimmi Iivari

Fressi Trainer // TASO 1mimmi.iivari@fressi.fi

Tiitu Tella

Fressi Trainer // TASO 1tiitu.tella@fressi.fi

Alex Ramos

Fressi Trainer // TASO 1alex.ramos@fressi.fi

Lauri Voutilainen

Fressi Trainer // TASO 1lauri.voutilainen@fressi.fi

Heli Kärjä

Fressi Trainer // TASO 1heli.karja@fressi.fi

Miia Hokkanen

Fressi Trainer // TASO 1miia.hokkanen@fressi.fi