Fressi Iso Omena - Henkilökunta |

Fressi Iso Omena – Henkilökunta


 
ei kuvaa

Fressi Iso Omena

Asiakaspalvelu010 850 9016iso-omena@fressi.fi

Anna Meriläinen

Keskusvastaavaanna.merilainen@fressi.fi

Anne Helakare

Asiakaspalveluvastaava050 374 9323anne.helakare@fressi.fi

Janni Tuomisto

Aluepäällikkö
Fressi Trainer, Fysioterapia ja Hieronta -palvelut
050 463 6221janni.tuomisto@fressi.fi

Tervehdys! Olen Janni Tuomisto Fressi Trainer, Fysioterapia ja Hieronta -palveluiden aluepäällikkö. Vastuu keskuksiani ovat Fressi Myyrmäki ja Espoonlahti. Olen ollut Fressiläinen jo vuodesta 2011 saakka ja olen ehtinyt työskennellä ryhmäliikunnan, asiakaspalvelun, sekä Fressi Trainer ja Fysioterapia -palveluiden parissa. Tavoitteenamme Fressillä on luoda kattava ja laadukas palvelu -kokonaisuus, joka pystyy vastaamaan sinunkin tarpeisiisi. Palautteesi on meille tärkeä, joten olethan rohkeasti yhteydessä!

Iloa ja aurinkoa päivääsi toivoen, Janni

Fatlum Gerguri

Myyntivastaava050 440 4733fatlum.gerguri@fressi.fi

Anna Hämäläinen

HierojaOlen koulutettu hieroja Anna Hämäläinen, nuori yrittäjä suoraan savon sydämestä. Teen klassista sekä urheiluhierontaa asiakkaan tilanteen ja tarpeen mukaan. Myös teippaukset tehtävissä. Vastaanotolleni ovat tervettulleita niin päätetyöläiset, aktiiviliikkujat, ammattiurheilijat kuin muuten vain rentoutusta kaipaavat. Varaa rohkeasti aika niin katsotaan yhdessä juuri sinulle sopivin hierontasuunnitelma. Lämpimästi tervetuloa! Varaa aika suoraan vastaanotosta tai alla olevasta linkistä:
Varaa aika

Minni Kotka

Hyvinvointineuvoja050 303 1671minni.kotka@fressi.fi

Niina Rossi

Ryhmäliikuntavastaava050 436 8182niina.rossi@fressi.fi

Wai Man

Fressi Trainer // TASO 2wai.man@fressi.fi
Fressi Trainer esittely

Ilmo Hauru

Hyvinvointineuvoja050 337 9651ilmo.hauru@fressi.fi

Heikki Koskela

Fysioterapeutti & Fressi Trainer // TASO 1heikki.koskela@fressi.fi
Fressi Trainer esittely
ei kuvaa

Kirsi Matikainen

Lasten Fressin vastaava ohjaajakirsi.matikainen@fressi.fi

Mimmi Iivari

Fressi Trainer // TASO 1mimmi.iivari@fressi.fi
Fressi Trainer esittely

Vilma Haapala

Fressi Trainer // Taso 1vilma.haapala@fressi.fi
Fressi Trainer esittely

Miia Hokkanen

Fressi Trainer // TASO 2miia.hokkanen@fressi.fi
Fressi Trainer esittely

Ella Enävuo

Fressi Trainer // Taso 1Fressi Trainer esittely