Fressi Oulu, Heikinkatu - Henkilökunta |

Fressi Oulu, Heikinkatu – Henkilökunta


 

Lari Pakkanen

Keskusvastaavalari.pakkanen@fressi.fi
Tervehdys! Olen Lari Pakkanen ja toimin Fressillä keskusvastaavan roolissa. Aloitin työskentelyn tässä tehtävässä syksyllä 2013 Fressi Kampin keskuksessa. Vastaan tällä hetkellä jo useamman keskuksen liiketoiminnasta kokonaisuutena. Tähän kokonaisuuteen liittyy vahvasti niin kanta-asiakkaidemme, kuin työntekijöidemmekin tyytyväisyys. Haluammekin kuulla palautteesi ja sen kätevästi voitkin meille antaa asiakaspalveluumme, tai kirjoittaa palautelomakkeeseen tänne http://www.fressi.fi/palaute/   Fressillä nähdään!      

Anna Ruostepuro

Fressi Trainer vastaavaanna.ruostepuro@fressi.fi
Fressi Trainer esittely

Tarja Knuuttila

Asiakaskokemusvastaavatarja.knuuttila@fressi.fi
ei kuvaa

Jaana Korkala

Ryhmäliikuntavastaava050 455 2040jaana.korkala@fressi.fi

Ville Keskitalo

Asiakasneuvoja+358 50 324 9006ville.keskitalo@fressi.fi

Salla Tammisalo

Fressi Trainer / Ravintovalmentajasalla.tammisalo@fressi.fi
Fressi Fysioterapeutti esittely

Annu Lehtinen

Fressi Trainer / Fysioterapeuttiannu.lehtinen@fressi.fi
Fressi Fysioterapeutti esittely

Saara Cajan

Fressi Trainer+358407664768saara.cajan@fressi.fi