Fressi Clubhouse - Henkilökunta |

Fressi Clubhouse – Henkilökunta


 
ei kuvaa

Fressi Clubhousen vastaanotto

Vastaanotto010 850 9000clubhouse@fressi.fi
Fressi Clubhousen vastaanotto auttaa sinua kaikissa kanta-asiakkuutteesi liittyvissä asioissa. Voit olla yhteydessä vastaanottoomme myös laskutukseen liittyvistä asioista.

Päivi Lehto

Keskusvastaava050-3822073paivi.lehto@fressi.fi
Päivi vastaa keskuksemme yleisistä asioista

Suvi Nousiainen

Fressi trainer-vastaava // TASO 2050 563 2831suvi.nousiainen@fressi.fi
Suvi vastaa keskuksemme Fressi trainer-toiminnasta ja kuntosalin tarvikehankinnoista.

Riina Auvinen

Ryhmäliikuntavastaava050 4004665riina.auvinen@fressi.fi
Riina vastaa ryhmäliikuntatuntitarjonnasta

Saana Toivonen

Asiakasneuvoja050 5633740saana.toivonen@fressi.fi
Saana vastaa keskuksen uusasiakashankinnasta, promootioista, yhteistyö- ja yrityssopimuksista.

Essi Heimonen

Asiakaspalvelijaessi.heimonen@fressi.fi

Kati Lytsy

Fressi Trainer // TASO 2kati.lytsy@fressi.fi

Ahmed Ali

Fressi Trainer // TASO 2ahmed.ali@fressi.fi

Faisal Nasri

Fressi Trainer // TASO 1faisal.nasri@fressi.fi

Emmy Haapala

Fressi Trainer // TASO 2emmy.haapala@fressi.fi

Markus Tuominiemi

Fressi Fysioterapeutti // TASO 1markus.tuominiemi@fressi.fi

Jarkko Kause

DC kiropraktikkojarkko.kause@fressi.fi
Ole kaukaa viisas! Kiropraktinen hoito on parhaimmillaan ennaltaehkäisevää palvelua. Se tuo luksuksen tunnetta, kun keho toimii hienosti, treenit sujuvat ja henki kulkee mahtavasti. Tule käymään hoidossani juuri sinulle yksilöllisesti sopivin välein, nivelistön lukkiintumat ja paineentunteet vapauttavassa hoidossa. Jo ennen kuin tulee kiputiloja.
VARAA AIKA

Kaisa Räikkä

HierojaVARAA AIKA

Jaana Minev

Naprapaatti, hierojaNaprapatia on tuki- ja liikuntaelinsairauksien hoitomuoto. Naprapaatti tutkii ja hoitaa erilaisia TULE-sairauksia, kuten selkävaivoja, niskahartiaseudun tai lanneselän kiputiloja. Osaamiseni ei rajoitu pelkästään selkärankaan, vaan vastaanotolle voi tulla myös esimerkiksi lonkka-, polvi- tai nilkkavaivojen kanssa. Myös olkapään kiputilojen, tenniskyynärpään tai rannevaivojen vaivatessa on aiheellista tulla naprapaatin vastaanotolle. Jos jokin mietityttää kehonkäytön tai kehonhuollon kannalta esimerkiksi työssä tai vapaa-ajalla, autan mielelläni sinua näiden kysymysten ratkaisemissa. Älä siis epäröi ottaa yhteyttä!
VARAA AIKA