Fressi Syke - Henkilökunta |

Fressi Syke – Henkilökunta


 
ei kuvaa

Fressi Syke

Vastaanotto03-234 2000syke@fressi.fi

Pilvi Mikko

Asiakaspalveluvastaava050 462 8800pilvi.mikko@fressi.fi

Arttu Tehiranta

Keskusvastaava040-5688600arttu.tehiranta@fressi.fi
Arttu vastaa keskuksemme yleisistä asioista.

Tuija Anttila

Fressi Trainervastaava, ryhmäliikuntaohjaaja03 234 2000tuija.anttila@fressi.fi

Sanna Harolin

Ryhmäliikuntavastaava, Fressi Trainer050 4499510sanna.harolin@fressi.fi

Timo Niemi

Fressi Trainer vastaavaTimo.Niemi@fressi.fi

Virpi Oksanen

Asiakasneuvoja050 325 0551virpi.oksanen@fressi.fi

Laura Arajärvi

Asiakasneuvoja050-575 8446laura.arajarvi@fressi.fi

Martti Eriksson

Myyntivastaava050 597 0400martti.eriksson@fressi.fi
Martti toimii Fressi Sykkeellä myyntivastaavana.