Fressi Seinäjoki - Henkilökunta |

Fressi Seinäjoki – Henkilökunta


 

Lari Pakkanen

Keskusvastaavalari.pakkanen@fressi.fi
Tervehdys! Olen Lari Pakkanen ja toimin Fressillä keskusvastaavan roolissa. Aloitin työskentelyn tässä tehtävässä syksyllä 2013 Fressi Kampin keskuksessa. Vastaan tällä hetkellä jo useamman keskuksen liiketoiminnasta kokonaisuutena. Tähän kokonaisuuteen liittyy vahvasti niin kanta-asiakkaidemme, kuin työntekijöidemmekin tyytyväisyys. Haluammekin kuulla palautteesi ja sen kätevästi voitkin meille antaa asiakaspalveluumme, tai kirjoittaa palautelomakkeeseen tänne http://www.fressi.fi/palaute/   Fressillä nähdään!      

Tommi Kärkkäinen

Fressi Trainer-vastaava050-4078600tommi.karkkainen@fressi.fi

Mikko Panu

Hallintovastaava ja asiakasneuvoja044-7143929mikko.panu@fressi.fi

Tuulia Tuominen

Asiakaspalveluvastaava044 714 3928tuulia.tuominen@fressi.fi

Terhi Jussinmäki

Ryhmäliikuntavastaava050 577 3602terhi.jussinmaki@fressi.fi

Joonas Tanninen

Fressi Trainer045 263 4471joonas.tanninen@fressi.fi

Anu Kiviharju

Fysioterapeutti, Fressi Trainer050-325 6746anu.kiviharju@fressi.fi

Marianne Katila

Elina Väänänen

Fressi Trainerelina.vaananen@fressi.fi

Jouni Hautalahti

Fressi Trainerjouni.hautalahti@fressi.fi

Sirkka Isopahkala

Vastaanottosirkka.isopahkala@fressi.fi

Ella Rautio

Vastaanottoella.rautio@fressi.fi

Juuli Jaskari

Asiakasneuvojajuuli.jaskari@fressi.fi

Anna Vierula

Lasten Fressi- vastaavaanna.vierula@fressi.fi

Senni-Liisa Hongisto

Siistijä