Fressi Myyrmäki - Henkilökunta |

Fressi Myyrmäki – Henkilökunta


 

Lari Pakkanen

Keskusvastaavalari.pakkanen@fressi.fi
Tervehdys! Olen Lari Pakkanen ja toimin Fressillä keskusvastaavan roolissa. Aloitin työskentelyn tässä tehtävässä syksyllä 2013 Fressi Kampin keskuksessa. Vastaan tällä hetkellä jo useamman keskuksen liiketoiminnasta kokonaisuutena. Tähän kokonaisuuteen liittyy vahvasti niin kanta-asiakkaidemme, kuin työntekijöidemmekin tyytyväisyys. Haluammekin kuulla palautteesi ja sen kätevästi voitkin meille antaa asiakaspalveluumme, tai kirjoittaa palautelomakkeeseen tänne http://www.fressi.fi/palaute/   Fressillä nähdään!      

Charlotta Yrjölä

Ryhmäliikuntavastaava & Asiakaspalveluvastaava0400 879 880charlotta.yrjola@fressi.fi
Hei, olen Charlotta Yrjölä Fressi Myyrmäen ryhmäliikuntavastaa.   Vuosien aikana olen ehtinyt energisoida ihmisiä yritysliikuntapuolella vuodesta 2002 ja vuonna 2007 alotin ryhmäliikuntavastaavan työt Fressi Espoonlahdessa. Ammatiltani olen liikunnanohjaaja.    

Janni Tuomisto

Fressi Trainer vastaava050-4636221janni.tuomisto@fressi.fi
Janni vastaa keskuksen Fressi Trainer -tiimistä.

Kitty Teppo

Asiakasneuvoja050 329 7706kitty.teppo@fressi.fi

Lotta Valonen

Asiakasneuvoja050 330 1027lotta.valonen@fressi.fi

Minna Jonninen

Fressi trainer & Fysioterapeuttiminna.jonninen@fressi.fi
annu

Annu Serjamaa

Asiakaspalveluannu.serjamaa@fressi.fi