Fressi Lippumäki - Henkilökunta |

Fressi Lippumäki – Henkilökunta


 

Alta löydät Fressi Lippumäen väen yhteystiedot. Meihin voit ottaa yhteyttä asiassa kuin asiassa – autamme mielellämme!

Heidi Hakkarainen

Keskusvastaava050 4399 253heidi.hakkarainen@fressi.fi

Tiiu Kähkönen

Asiakaspalveluvastaava050 337 5027tiiu.kahkonen@fressi.fi

Katja Heikkinen

Asiakaspalveluvastaava (äitiyslomalla)

Karoliina Mäyrä

Fressi Trainer vastaava050 598 2687karoliina.mayra@fressi.fi
Fressi Trainer esittely

Jenni Vähämaa

Ryhmäliikuntavastaava044 057 8770jenni.vahamaa@fressi.fi

Kimmo Ropponen

Asiakasneuvoja050 369 0668kimmo.ropponen@fressi.fi

Mari Karppi

Lasten Fressin vastaava ohjaaja050 466 7621mari.karppi@fressi.fi

Laura Pomell

Vastaava siistijä050 436 5425laura.pomell@fressi.fi

Jenni Matalamäki

Fressi Trainer050 436 6137jenni.matalamaki@fressi.fi
Fressi Trainer esittely

Marjaana Jalkanen

Fysioterapeutti & Fressi Trainermarjaana.jalkanen@fressi.fi
Fressi Trainer esittely

Juho Taskinen

Fysioterapeutti & Fressi Trainerjuho.taskinen@fressi.fi
Fressi Trainer esittely

Valtteri Rytkönen

Fysioterapeutti & Fressi Trainervaltteri.rytkonen@fressi.fi
Fressi Trainer esittely