Fressi Lippumäki - Henkilökunta |

Fressi Lippumäki – Henkilökunta


 

Alta löydät Fressi Lippumäen väen yhteystiedot. Meihin voit ottaa yhteyttä asiassa kuin asiassa – autamme mielellämme!

Heidi Hakkarainen

Keskusvastaava050 4399 253heidi.hakkarainen@fressi.fi

Aki Riihimäki

Fressi Trainer

Ida Parviainen

Fressi Trainer

Jenni Nenonen

Fressi Trainerjenni.nenonen@fressi.fi

Juho Taskinen

Fressi Trainerjuho.taskinen@fressi.fi

Jenni Vähämaa

Ryhmäliikuntavastaava044 057 8770jenni.vahamaa@fressi.fi

Kimmo Ropponen

Asiakasneuvoja050 369 0668kimmo.ropponen@fressi.fi

Jenni Matalamäki

Fressi Trainer -vastaava050 436 6137jenni.matalamaki@fressi.fi

Mari Karppi

Lasten Fressin vastaava ohjaaja050 466 7621mari.karppi@fressi.fi

Laura Pomell

Vastaava siistijä050 436 5425laura.pomell@fressi.fi