Fressi Leppävaara - Henkilökunta |

Fressi Leppävaara – Henkilökunta


 
ei kuvaa

Asiakaspalvelu Fressi Leppävaara

040 903 0308leppavaara@fressi.fi

Päivi Lehto

Keskusvastaava050-3822073paivi.lehto@fressi.fi
Päivi vastaa keskuksemme yleisistä asioista

Tiia Friman

Myyntivastaava044 9060 762tiia.friman@fressi.fi
ei kuvaa

Elisa Kuuttila

Asiakaspalveluvastaava

Jemina Jaskari

Asiakasneuvoja050 307 5424jemina.jaskari@fressi.fi

Marika Pischos

Asiakasneuvoja050 4016883marika.pischos@fressi.fi
Marika vastaa keskuksen uusasiakashankinnasta, promootioista, yhteistyö- ja yrityssopimuksista.

Jouko Kokkonen

HierojaOlen Koulutettu Hieroja ja siten myös Valviran rekisterissä, joka tarkoittaa mm potilasvakuutusta asiakkaille. Työssäni käytän klassisen- ja urheiluhierontaotteiden lisäksi mobilisoivia ja art (active release technic) menetelmiä, tarpeen mukaan. Pyrin löytämään kivun tai liikerajoitteisuuden aiheuttajan, enkä pyri hoitamaan vain oiretta vaan haluan löytää syyn siihen. Joskus se hoidetaan kinesioteippauksella, joita olen tehnyt n. 6v ajan.  Vastaanotollani käy nuorista urheilijalupauksista mummoon ja vaariin. Olen myös toiminut mm. Suomen Naisten Jääkiekkomaajoukueessa hierojana ja kuntosali on lähellä sydäntäni, jolloin myös asiakkaiden ohjaus esim. lihasepätasapainon korjamiseen onnistuu monipuolisella kuntosalillamme.  Saat tietenkin hyvät venyttelyohjeet tarvittaessa, mutta kliseinen sanonta liike on lääke, pitää edelleen paikkansa. Liikettä ja aineenvaihduntaahan tapahtuu nimenomaan hieronnoissa ja muissa käsittelyissä.  Varaa aika suoraan vastaanotosta tai alla olevasta linkistä:
VARAA AIKA

Jarno Purmonen

Asiakasneuvoja050 400 0054jarno.purmonen@fressi.fi

Tanja Rajakko

Fressi Trainer // TASO 2Tanja on toistaiseksi äitiyslomalla :)
Vastaa keskuksemme Fressi Trainer -tiimistä

Alex Francisquini

Fressi Trainer // TASO 1VT Trainervastaava

Roy Mears

Fressi Trainer // TASO 2

Emmi Paajanen

Fressi Trainer // TASO 1emmi.paajanen@fressi.fi

Satu Salo

Fysioterapeutti, Fressi Trainer // TASO 2

Marika Hongisto

Fressi Trainer // Taso 1marika.hongisto@fressi.fI
Fressi Trainer esittely