Fressi Lahti - Henkilökunta |

Fressi Lahti – Henkilökunta


 

Sanna Törmi

Keskusvastaava050 315 3104sanna.tormi@fressi.fi

Jere Pulkkinen

Fressi Trainer vastaava // Taso 2jere.pulkkinen@fressi.fi
Fressi Trainer esittely

Jenna Hurskainen

Asiakaskokemusvastaavajenna.hurskainen@fressi.fi

Taina Kulonen

Asiakasneuvoja044 714 5003taina.kulonen@fressi.fi

Noora Inkeri

Asiakasneuvoja044 714 5002noora.inkeri@fressi.fi

Riikka Haapea

Ryhmäliikuntavastaava & Fressi Trainer // Taso1riikka.haapea@fressi.fi
Fressi Trainer esittely

Annika Niemi

Fressi Trainer // Taso 1Fressi Trainer esittely

Eeva Norojärvi

Fysioterapeutti & Fressi Trainer // Taso 1eeva.norojarvi@fressi.fi
Fressi Trainer esittely

Mira Kilkki

Fressi Trainer // Taso 2mira.kilkki@fressi.fi
Fressi Trainer esittely

Sannimaija Jauhiainen

Fressi Trainer // Taso 2sannimaija.jauhiainen@fressi.fi
Fressi Trainer esittely

Sofia Hako

Fressi Trainer // Taso 2sofia.hako@fressi.fi
Fressi Trainer esittely