Fressi Kuopio - Henkilökunta |

Fressi Kuopio – Henkilökunta


 

Alta löydät Fressi Kuopion väen yhteystiedot. Meihin voit ottaa yhteyttä asiassa kuin asiassa – autamme mielellämme!

Heidi Hakkarainen

Keskusvastaava050 4399 253heidi.hakkarainen@fressi.fi

Anni Nousiainen

Asiakasneuvoja0504528447anni.nousiainen@fressi.fi

Katja Heikkinen

Asiakaspalveluvastaava+358503375027katja.heikkinen@fressi.fi

Jenni Vähämaa

Ryhmäliikuntavastaava044 057 8770jenni.vahamaa@fressi.fi

Petra Kapanen

Asiakasneuvoja050 436 9130petra.kapanen@fressi.fi

Karoliina Mäyrä

Fressi Trainer vastaava050 598 2687karoliina.mayra@fressi.fi

Mari Karppi

Lasten Fressin vastaava ohjaaja050 466 7621mari.karppi@fressi.fi

Laura Pomell

Vastaava siistijä050 436 5425laura.pomell@fressi.fi