Fressi Kamppi - Henkilökunta |

Fressi Kamppi – Henkilökunta


 

Heikki Pallin

Fressi Trainer // TASO 1heikki.pallin@fressi.fi
ei kuvaa

Fressi Kamppi

Asiakaspalvelu050 447 3308kamppi@fressi.fi

Kirsi Helle

Fressi Trainer & Fysioterapeutti // Taso 1kirsi.helle@fressi.fi

Sini Salo

Asiakaspalveluvastaavasini.salo@fressi.fi

Patrik Sariola

Myyntivastaava050 461 5189patrik.sariola@fressi.fi

Jenni Mutka

Fressi Trainer - vastaava // Taso 2jenni.mutka@fressi.fi
Moikka Olen Jenni Mutka. Olen toiminut Fressi Kampissa trainerina vuodesta 2013 lähtien ja siirtynyt Trainer-vastaavaksi vuonna 2017. Tämä työ on minulle sydämen asia. Haluan auttaa ihmisiä voimaan paremmin ja löytämään liikunnan ilon. Minulle on kunnia saada olla mukana toteuttamassa asiakkaideni niin pienempiä kuin suurempiakin tavoitteita. Vastaan Fressi Kampin trainer toiminnasta sekä laite- ja varuste hankinnoista. Mikäli haluat tietää lisää Fressi trainereistä, olet kiinnostunut hankkimaan itsellesi henkilökohtaista ohjausta tai haluat antaa palautetta niin älä epäröi ottaa yhteyttä. Minä ja koko Kampin Fressi trainer tiimi on täällä vain ja ainoastaan sinua varten. Nähdään salilla!

Jude Pabines

Fressi Trainer // Taso 1jude.pabines@fressi.fi

Marietta Kiianlinna

Fressi Trainer // Taso 2marietta.kiianlinna@fressi.fi

Johanna Koikkalainen

Fressi Trainer // Taso 1johanna.koikkalainen@fressi.fi
Fressi Trainer esittely