Fressi Kamppi - Henkilökunta |

Fressi Kamppi – Henkilökunta


 
ei kuvaa

Fressi Kamppi

Asiakaspalvelu050 447 3308kamppi@fressi.fi

Lari Pakkanen

Keskusvastaavalari.pakkanen@fressi.fi
Tervehdys! Olen Lari Pakkanen ja toimin Fressillä keskusvastaavan roolissa. Aloitin työskentelyn tässä tehtävässä syksyllä 2013 Fressi Kampin keskuksessa. Vastaan tällä hetkellä jo useamman keskuksen liiketoiminnasta kokonaisuutena. Tähän kokonaisuuteen liittyy vahvasti niin kanta-asiakkaidemme, kuin työntekijöidemmekin tyytyväisyys. Haluammekin kuulla palautteesi ja sen kätevästi voitkin meille antaa asiakaspalveluumme, tai kirjoittaa palautelomakkeeseen tänne http://www.fressi.fi/palaute/   Fressillä nähdään!      

Kirsi Helle

Fressi Trainer & Fysioterapeutti // Taso 1kirsi.helle@fressi.fi

Jannica Sileoni

Asiakaspalveluvastaava050 342 8957jannica.sileoni@fressi.fi

Essi Hämäläinen

Fressi Trainer // Taso 1essi.hamalainen@fressi.fi

Patrik Sariola

Myyntivastaava050 461 5189patrik.sariola@fressi.fi

Verneri Seppänen

Asiakasneuvoja050 466 8663verneri.seppanen@fressi.fi

Jenni Mutka

Fressi Trainer - vastaava // Taso 2jenni.mutka@fressi.fi
Moikka Olen Jenni Mutka. Olen toiminut Fressi Kampissa trainerina vuodesta 2013 lähtien ja siirtynyt Trainer-vastaavaksi vuonna 2017. Tämä työ on minulle sydämen asia. Haluan auttaa ihmisiä voimaan paremmin ja löytämään liikunnan ilon. Minulle on kunnia saada olla mukana toteuttamassa asiakkaideni niin pienempiä kuin suurempiakin tavoitteita. Vastaan Fressi Kampin trainer toiminnasta sekä laite- ja varuste hankinnoista. Mikäli haluat tietää lisää Fressi trainereistä, olet kiinnostunut hankkimaan itsellesi henkilökohtaista ohjausta tai haluat antaa palautetta niin älä epäröi ottaa yhteyttä. Minä ja koko Kampin Fressi trainer tiimi on täällä vain ja ainoastaan sinua varten. Nähdään salilla!

Oskar Dahllund

Fressi Trainer // Taso 1oskar.dahllund@fressi.fi

Emilia Helminen

Fressi Trainer // Taso 1emilia.helminen@fressi.fi

Jude Pabines

Fressi Trainer // Taso 1jude.pabines@fressi.fi

Toni Hellgren

Fressi Trainer // Taso 1toni.hellgren@fressi.fi

Marietta Kiianlinna

Fressi Trainer // Taso 1marietta.kiianlinna@fressi.fi