Fressi Oulu, Heikinkatu - Henkilökunta |

Fressi Oulu, Heikinkatu – Henkilökunta


 

Milla Rajanti

Keskus- ja asiakspalveluvastaava040 569 7042milla.rajanti@fressi.fi

Anna Ruostepuro

Fressi Trainer vastaavaanna.ruostepuro@fressi.fi
ei kuvaa

Jaana Korkala

Ryhmäliikuntavastaava050 455 2040jaana.korkala@fressi.fi

Janika Pauna

Asiakasneuvoja050 324 9006janika.pauna@fressi.fi

Toni Vaara

Asiakasneuvoja050 345 8310toni.vaara@fressi.fi

Iida-Maria Nurmela

Lasten Fressin vastaava ohjaajaiida-maria.nurmela@fressi.fi

Salla Tammisalo

Fressi Trainer / Ravintovalmentajasalla.tammisalo@fressi.fi
Fressi Fysioterapeutti esittely

Annu Lehtinen

Fressi Trainer / Fysioterapeuttiannu.lehtinen@fressi.fi
Fressi Fysioterapeutti esittely