Fressi Clubhouse - Henkilökunta |

Fressi Clubhouse – Henkilökunta


 
ei kuvaa

Fressi Clubhousen vastaanotto

Vastaanotto010 850 9000clubhouse@fressi.fi
Fressi Clubhousen vastaanotto auttaa sinua kaikissa kanta-asiakkuutteesi liittyvissä asioissa. Voit olla yhteydessä vastaanottoomme myös laskutukseen liittyvistä asioista.

Päivi Lehto

Keskusvastaava050-3822073paivi.lehto@fressi.fi
Päivi vastaa keskuksemme yleisistä asioista

Suvi Nousiainen

Fressi trainer-vastaava // TASO 2050 563 2831suvi.nousiainen@fressi.fi
Suvi vastaa keskuksemme Fressi trainer-toiminnasta ja kuntosalin tarvikehankinnoista.

Riina Auvinen

Ryhmäliikuntavastaava050 4004665riina.auvinen@fressi.fi
Riina vastaa ryhmäliikuntatuntitarjonnasta

Saana Toivonen

Asiakasneuvoja050 5633740saana.toivonen@fressi.fi
Saana vastaa keskuksen uusasiakashankinnasta, promootioista, yhteistyö- ja yrityssopimuksista.

Marika Pischos

Asiakasneuvoja050 4016883marika.pischos@fressi.fi
Marika vastaa keskuksen uusasiakashankinnasta, promootioista, yhteistyö- ja yrityssopimuksista.

Saimi Partanen

Asiakaspalvelijasaimi.partanen@fressi.fi

Essi Heimonen

Asiakaspalvelijaessi.heimonen@fressi.fi

Kati Haapala

Fressi Trainer // TASO 1kati.haapala@fressi.fi

Emmy Haapala

Fressi Trainer // TASO 1emmy.haapala@fressi.fi

Markus Tuominiemi

Fressi Fysioterapeutti // TASO 1markus.tuominiemi@fressi.fi

Kati Lytsy

Fressi Trainer // TASO 2kati.lytsy@fressi.fi

Faisal Nasri

Fressi Trainer // TASO 1faisal.nasri@fressi.fi